Zařízení pro příjem signálu - rodinné domy

Antény
Níže naleznete antény, které používáme pro příjem signálu.
MikroTIK SXT 5ndr2

Mikrotik RBSXT-5nDr2 je kompletní outdoorové řešení pro klientskou část bezdrátového WiFi spoje v pásmu 5GHz. Jednotka RBSXT-5nDr2 využívá integrované antény s 5 GHz modulem 802.11a/n s podporou teoretické přenosové rychlosti až 300Mbps a implementovanou technologií MIMO TDMA. Radiová část je umístěna v kvalitním vodotěsném, UV odolném boxu s integrovanou 2x2 MIMO 5 GHz sektorovou anténou se ziskem 16 dBi a vyzařovacím úhlem 25/25 stupňů. Výstupní výkon jednotky je až 27 dBm.
Routery
Níže naleznete routery, které používáme k distribuci internetu u klienta.
Netis WF-2411

Wireless-N router 150Mbps WF-2411, je kombinované kabelové a bezdrátové zařízení pro využití v SOHO sítích. Router kompatibilní se zařízeními 802.11b/g/n a poskytuje přenosové rychlosti až 150Mbps, nabízí lepší výkon pro surfování na webu, email a sdílení souborů. Snadné nastavení a instalace díky instalačnímu CD a WPS tlačítku, vytvoříte síť během chvíle
MikroTIK LHG5

LHG 5 je venkovní jednotka se 7° anténou, díky které se hodí pro vzdálené klienty. Jednotka má velmi pěkný design s výbornými parametry.
Duální (2x2 MIMO) s reálnou přenosovou rychlostí 98 Mbps. Jednotka je umístěna přímo upřestřed antény. UTP kabel, který ji zároveň napájí je elegantně vedený ramenem držáku. Bezdrátový modul je navíc vybaven přepěťovou ochranou 10 kV, který zaručuje dlouhou životnost zařízení.
Netis WF2419I

Kombinované kabelové a bezdrátové zařízení pro SOHO sítě. Je kompatibilní s 802.11b / g / n zařízeními a poskytuje rychlost bezdrátového přenosu až 300 Mbps, který nabízí lepší výkon při hraní on-line her, streamování videa a VoIP telefonování. Ve spojení s dvěma externími 5dBi anténami, buduje široké pokrytí bezdrátovým signálem a umožňuje využívat bezdrátovou volnost kdekoliv po celém domě.