31
říj

Zrušili jsme dobu určitou u nových smluv

Dnem 2.9.2017 jsme změnili smluvní podmínky a zrušili tím úvazek na dobu určitou u všech nových smluv pro fyzické osoby. Stále platí 1 měsíční výpovědní lhůta při ukončení smlouvy, ta počíná běžet prvním dnem následujícího měsíce po doručení výpovědi.  

Napsal(a)
Zveřejněno v Obecné
01
čen

Přidání kanálů Viasat

Od 1.6. do televizní nabídky přidáváme kanály skupiny Viasat. Rozdělení je následující: do balíčku BASIC a MAXI bude přidán kanál Viasat History a do balíčku MAXI bude přidán Viasat Explore/Viasat Spice a Viasat Nature. Dobrou zprávou je, že v období od 1.6. do 30.6.2017 se nám podařilo vyjednat zpřístupnění těchto kanálů pro všechny uživatele zdarma.

12
bře

CDN Server - reflektor IPTV

8. března 2017 jsme zcela zásadně změnili distribuci internetové televize k naším klientům. Na páteřním bodě byl nasazen zvláštní CDN (content delivery network) server pouze pro účely IPTV. Tento hardware značně sníží zátěž na přístupové body a zlepší kvalitu služby IPTV. V případě výpadku serveru se IPTV samo přesměruje na server záložní. 

Napsal(a)
Zveřejněno v Technologie
12
bře

Navýšení rychlosti a stability pro ulice Rolavská a Závodu míru

12. března 2017 jsme v lokalitě Nejdek ČRA-TVP provedli výměnu zastaralých sektorových antén za nové jednotky s větším výkonem a propustností. Nyní jsou již všichni klienti přepojeni na nové jednotky.

03
čec

Navýšení konektivity v Nových Hamrech

7. března 2016 jsme v lokalitě Nové Hamry ČRA-TVP provedli výměnu sektorových antén a méně výkonného ovládacího hardwaru za nové jednotky s technologií AC a vyšším ziskem signálu. Tento upgrade jsme testovali do konce března. Nyní jsou již všichni klienti přepojeni na nové jednotky. Rychlost a stabilita se zvýšila přibližně o 70%.

02
kvě

Internet v další části obce Tisová

7. května 2016 jsme pokryli internetem další část obce Tisová - tentokrát spodní část. Nabízíme zde tarif - WiFi Standard o rychlosti až 25/25 mbps. Internetová televize je samozřejmostí. V případě zájmu o připojení v této lokalitě nás kontaktujte emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky +420 724 316 436. 

04
kvě

Nový spoj pro horní sídliště

 4. května 2016 jsme zprovoznili nový 10GHz spoj na budovu Lipová 1194, který je ale důležitý i pro celé horní sídliště v Nejdku. V rámci tohoto upgradu proběhlo zvýšení rychlosti tarifu Standard na adrese Lipová 1194 a to  z 15 / 15 mbps na 25 / 25 mbps. Cena 279,- Kč zůstává zachována.

Dále se zlepšila datovost a stabilita na přidružených linkách v okolí.